Úvod > HUBMASTER > Výhody

HUBMASTER® KONKURENČNÍ VÝHODY

HUBMASTER® Systém může vnést dramatický rozdíl do vašich skladovacích operací tím, že pracuje bezpečnějším, jednodušším a efektivnějším způsobem než tomu bylo doposud.

1. Pracujte v prostředí velmi úzkých uliček
Plná použitelnost již v uličkách širokých od 1,5 m. Jediný operátor efektivně a snadno ovládá zařízení s nosností až 2 200 kg. Specifická školení zaměstnanců nejsou požadována.

2. Po celý den připraven k použití, přátelský k životnímu prostředí
Elektrický pohon. Žádné baterie, plynové lahve ani nafta. Odpadá náročná manipulace s bateriemi nebo ostatními pohonnými hmotami. Odpadají také starosti s jejich doplňováním a skladováním.

3. Pracuje na jakémkoli povrchu bez ohledu na jeho stav
Nivelační podlahy nejsou pro systém HUBMASTER® nutné, protože zařízení pracuje bez toho, aby se dotýkalo podlahy. Pohybuje se na vodicích kolejnicích instalovaných v horní části regálových sestav nebo nosných sloupů.

4. Bezpečný provoz a omezení možnosti poškození zboží nebo zařízení
Ochrana proti naklápění a převracení. Ochrana operátora v prostoru nad hlavou. Bezpečnostní pás, protiskluzový povrch a podlahový spínač kontrolující přítomnost operátora na plošině. Přesné ovládání prostřednictvím joysticků. Minimální potřeba zaškolení operátorů. Rychlosti a zrychlení HUBMASTERu jsou naprogramovány tak, aby vyhovovaly každé aplikaci. Jsou omezeny v různých kontrolních oblastech uličky v závislosti na aktuálním směru pohybu. Vestavěné senzory na HUBMASTERu poskytují aktivní řízení bezpečnosti pohybu.
V zelené zóně není pohyb nijak omezen (vysoká rychlost).
V oranžové zóně je pohyb v daném směru omezen (pomalá rychlost).
V červené zóně je pohyb v daném směru zakázán.

5. Flexibilita
HUBMASTER® může být nakonfigurován tak, aby výborně fungoval s různými typy palet, dokázal manipulovat se specifickými materiály, komponenty apod. Boční pohyb HUBMASTERu a možnost neotáčet náklad při průjezdu uličkou minimalizují požadavky na šířku uličky při manipulaci s nadměrnými předměty. 6. Vynikající pevnost a stabilita
Standardní program HUBMASTER® má celou řadu nosností (až do 2 200 kg) a různých výškových konfigurací (až do výšky regálu 9 m). Systém je navržen v souladu se standardy CMAA (Americká asociace výrobců jeřábů) a CE, zajišťující minimální průhyb stožáru a mostu při manipulaci s těžkými břemeny. K dispozici jsou další konfigurace dle přání zákazníka.

Modely

HUBMASTER®MODEL NOSNOST (kg) VÝŠKA SKLADU (m) MINIMÁLNÍ ŠÍŘKA ULIČKY (m)
HM50L 500 5 2
HM50 500 9 1 ,5
HM100 1100 8,5 1,5
HM150 1500 7 1,7
HM200 2000 5,5 2,2
HM220 2200 5 2,2
7. Nízká spotřeba energie
Systém HUBMASTER® je o 75 % lehčí než standardní vysokozdvižný vozík, proto se pohybuje přesněji a výrazně snižuje spotřebu elektrické energie.Typické hodnoty spotřeby u elektrických vysokozdvižných vozíků jsou 2,2 kW při manipulaci a 5,5 kW při zvedání.
HUBMASTER® vyžaduje pouze 0,55 kW při manipulaci (75% efektivnější) a 2,9 kW při zvedání (48% efektivnější). Méně energie pro provoz a absence nutnosti použití baterií znamená, že HUBMASTER® je ekologičtější než jiná alternativní zařízení.

8. Nízké nároky na údržbu a obsluhu
Žádná složitá a nákladná údržba – prakticky jen promazání. Specifická školení zaměstnanců nejsou požadována.

9. Ergonomický design
360° nekonečné otáčení stožáru poskytuje maximální kontrolu a ovladatelnost. Ergonomické jízdní rukojeti a plynulý pohyb. Okna z průhledného polykarbonátu zajišťují optimální viditelnost. Video asistent usnadní manipulaci.

10. Bezpečná návratnost investic
Zvýšená skladovací kapacita, nízká spotřeba energie a nízké náklady na údržbu přispívají k vysoké produktivitě.

11. Konfigurace na přání zákazníka
Mimo standardní nabídky modelů je možné sestavit zařízení dle individuálních požadavků a potřeb zákazníka.

Konfigurace

12. HUBMASTER® pro chladírenské sklady
Jak pro chlazené, tak i mražené zboží.

13. CE certifikace
Systém navržený podle nejnáročnějších technických norem.

14. Záruka
Záruka 3 roky s možností rozšíření.