Ferretto Group


Historie společnosti Ferretto Group S.p.a. sahá až do roku 1956, kdy byla založena firma Armes, výrobce kovových regálů. Firma se úspěšně rozvíjela a postupně na sebe navázala další významné společnosti z oboru skladování, jako byly Promag (automatické skladovací systémy), Bertello (automatické vertikální sklady) nebo Egeria (vývoj SW pro správu skladu).

V roce 2012 tato skupina dostala novou formu – vznikla společnost Ferretto Group S.p.a. Díky dlouholetým zkušenostem a širokému technickému zázemí jejích členů je v současné době tato společnost významným hráčem v oblasti automatizovaného skladování a archivace nejen v Itálii, ale i ve světě.

Výroba statických regálů nezanikla. Společnost od roku 2014 působí v Bosně a Hercegovině, kde otevřela zcela nový výrobní závod. Tímto projektem se zařadila mezi 12 nejvýznamnějších zahraničních investorů v Bosně a Hercegovině a také získala mezinárodní cenu za rozvoj FIPA. Investice v hodnotě 8 milionů EUR je pouze počátečním krokem, neboť společnost již nyní plánuje rozšíření výroby.

Další výrobní závody této společnosti se nacházejí v Indii (Armes Maini) a také v Číně (Ferretto Storage Systems Beijing).

Současné možnosti a aktivní přístup k zákazníkům asi nejlépe dokládá samotné moto společnosti:

Every solution, just one provider

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost

Kontaktujte nás