Modely a technická specifikace

Konstrukce automatických vertikálních skladů Vertimag EF je navržena tak, aby její variabilita dokázala uspokojit individuální požadavky zákazníků s ohledem na prostorové možnosti, druh ukládaného materiálu i způsob manipulace s ním.


Výška vertikálních skladů

Výšku zařízení lze zvolit prakticky libovolně v krocích po 200 mm. V případě potřeby je možné výšku skladu dodatečně upravit. Sklad může být jen o 100 mm nižší, než je výška stropu.

 

Šířka a hloubka polic

Police mohou být široké 1.950 mm až 4.250 mm. Hloubka polic se pohybuje v rozmezí 650 mm až 1.030 mm. Ložná plocha polic není nikdy rozdělena výztuhami, které překážejí např. při ukládání rozměrného nebo dlouhého tyčového materiálu.


Externí vyskladňovací stůl

Tento typ stolu je vhodný pro manipulaci s těžkým nebo objemným materiálem, neboť umožní použití manipulační techniky, zvedacích zařízení a podobných systémů. Sada bezpečnostních barier umístěných v přední i horní části stolu pak dokonale ochrání nejen osoby obsluhující sklad Vertimag EF, ale také uložený materiál.

 

 


Interní vyskladňovací stůl

Tento typ stolu je vhodný pro manipulaci s těžkým nebo objemným materiálem, neboť umožní použití manipulační techniky, zvedacích zařízení a podobných systémů. Sada bezpečnostních barier umístěných v přední i horní části stolu pak dokonale ochrání nejen osoby obsluhující sklad Vertimag EF, ale také uložený materiál.

 

 


Maximální zatížení polic

Police mohou mít maximální užitečné zatížení 300 až 995 kg, a to ve všech velikostních variantách.

 

 

 

 


Jednopolicový vyskladňovací systém

Jednopolicový vyskladňovací systém - vhodný pro vyskladňování s nižší intenzitou nebo např. pro ukládání objemnějšího materiálu, kdy je nutné maximálně využít výšku výdejního otvoru.

 

 

 


Dvoupolicový vyskladňovací systém

Dvoupolicový systém - rozdělí výdejní otvor na dvě části, tj. vzniknou dvě výdejní úrovně v rozdílných výškách. Umožní intenzivní vyskladňování bez zbytečných prostojů (jedna police je na vyskladňovacím stole a zakladač již jede pro druhou).

 

 

 


Dvoupolicový vyskladňovací systém Ergo-Tech

Dvoupolicový systém Ergo-Tech - při tomto řešení nevyjíždějí police do výdejního otvoru ve dvou výškových úrovních, ale dokáží se střídat pouze v jedné, a to ergonomicky nejvýhodnější výšce. Odpadá tak namáhavá manipulace s materiálem uloženým na polici, která vyjela v druhé, příliš vysoko umístěné úrovni.

  


Ovládací software WMS EjLog

WMS EjLog je moderní ovládací software, který se dokáže perfektně přizpůsobit potřebám zákazníka. Je stejně vhodný pro provoz malého skladu jako pro plnou integraci do podnikového ERP. Intuitivní barevná grafika a český jazyk jsou samozřejmostí.

 

 


Volitelné příslušenství

Zvolenou základní konfiguraci automatických vertikálních skladů Vertimag EF je možno doplnit celou řadou volitelných příslušenství, která operátorům usnadní práci, zajistí přehledné a bezpečné uložení materiálu i zamezí chybám při vyskladňování.

 

Mezi nejžádanější volitelná příslušenství patří:

 

  • Automatické ochranné dveře
  • LED diodová lišta
  • LED diodová lišta s displejem
  • Laserový ukazatel
  • Posuvný ovládací pult
  • Čtečka čárových kódů
  • Čtečka karet / Čtečka čipů
  • Příčné a podélné děliče do polic

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost

Kontaktujte nás