Modely a technická specifikace

Konstrukce automatických páternosterových skladů a kartoték je navržena tak, aby její variabilita dokázala uspokojit individuální požadavky zákazníků s ohledem na prostorové možnosti, druh ukládaného materiálu i způsob manipulace s ním.


 • Výška páternosterových skladů a kartoték

  Výška zařízení se volí individuálně dle prostorových možností zákazníka a s ohledem na optimální využití daného místa.

 • Šířka a hloubka polic

  Police mohou být široké až 2.960 mm a hluboké až 615 mm. Tvar a konstrukce polic je uzpůsobena povaze ukládaného materiálu.

 • Maximální zatížení polic

  Police mohou mít maximální užitečné zatížení 130 kg až 300 kg.

 • Vyskladňovací stůl a osvětlení

  Pro snadnou manipulaci s materiálem nebo spisy mohou být sklady a kartotéky vybaveny pracovní deskou (stolem) se zaoblenými hranami. Deska je umístěna před výdejním otvorem a plní funkci přípravné a odkládací plochy. Komfort zajistí příjemné osvětlení výdejního otvoru i pracovní desky.

 • Modelové řady - Industry nebo Office

  Podle povahy ukládaného materiálu a umístění páternosterového skladu jsou tato zařízení rozdělena na dvě modelové řady – Industry (použití ve výrobě, skladech, odd. údržby apod.) a Office (použití v kancelářích, kartotékách nebo archivech).

 • Ovládací software WMS EjLog

  WMS EjLog je moderní ovládací software, který se dokáže perfektně přizpůsobit potřebám zákazníka. Je stejně vhodný pro provoz malého skladu jako pro plnou integraci do podnikového ERP. Intuitivní barevná grafika a český jazyk jsou samozřejmostí.

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost Přihlásit se