Modely a technická specifikace

Konstrukce automatických vertikálních skladů Steel Tower je navržena tak, aby její variabilita dokázala uspokojit individuální požadavky zákazníků s ohledem na prostorové možnosti, druh ukládaného materiálu i způsob manipulace s ním.


 • Výška vertikálních skladů

  Vertikální sklady mohou být libovolně vysoké dle požadavku zákazníka až do maximální výšky 8.000 mm.

 • Šířka a hloubka polic

  Police mohou být široké až 4.096 mm a hluboké až 2.032 mm. Tvar a konstrukce polic je uzpůsobena povaze ukládaného materiálu.

 • Maximální zatížení polic

  Police mohou mít maximální užitečné zatížení až 3.000 kg, a to ve všech velikostních variantách.

 • Typ vyskladňovacího stolu

  Pro ukládání a manipulaci plechů a desek se používá tzv. systém ,,fakír". Vysunutím trnů pod plechy se vytvoří prostor pro vidle vysokozdvižného vozíku nebo jiného manipulačního prostředku.

 • Konstrukce typu MonoTower

  Sklady s touto konstrukcí mají pouze jeden skladovací sloupec s policemi. Ten se nachází v zadní části zařízení. Zakladač se pohybuje před sloupcem s policemi.

 • Konstrukce typu TwinTower

  Sklady s konstrukcí TwinTower mají dva skladovací sloupce s policemi, které se nacházejí v přední a zadní části zařízení. Zakladač se pohybuje ve střední části, tj. mezi předním a zadním sloupcem s policemi. Požadovaná police je následně zakladačem přemístěna do výdejního prostoru.

 • Ovládací software WMS EjLog

  WMS EjLog je moderní ovládací software, který se dokáže perfektně přizpůsobit potřebám zákazníka. Je stejně vhodný pro provoz malého skladu jako pro plnou integraci do podnikového ERP. Intuitivní barevná grafika a český jazyk jsou samozřejmostí.

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost Přihlásit se