Modely a technická specifikace


Výdejní automaty StockMat Blank-dispenser

StockMat Blank-dispenser vychází z osvědčené řady StockMat. Je navíc maximálně komplexní a kreativní.

Při zachování kompaktní velikosti automatu se podařilo vytvořit zařízení, které je schopno vydávat, půjčovat i zpětně odebírat široké spektrum řezacích nebo obráběcích nástrojů a destiček, které se používají v průmyslové výrobě. Díky této své schopnosti je skvělým pomocníkem jak malých, tak i nadnárodních společností.

Automat má 2 police se spirálami, 4 police s výdejními jednotkami na obráběcí destičky (celkem až 768 kusů destiček, každá o maximální velikosti 25 x 40 x 20 mm) a ve spodní části 4 bezpečnostní výdejní boxy (např. na měřicí přístroje).

Místo výdeje požadované položky označí LED signalizace. Nad výdejními schránkami se nacházejí otvory, do kterých lze nástroje následně vrátit. Přesné údaje o vydaných či zapůjčených nástrojích vč. evidence jejich stavu (opotřebení apod.) jsou samozřejmostí.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Výdejní automaty StockMat Safe

Výdejní automaty StockMat Safe jsou určeny pro bezpečné skladování a výdej produktů s vysokou koncentrací plynů, jako jsou hořlavé nebo výbušné spreje. V případě úniku plynu stroj vydá světelný a zvukový signál.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Ovládací software Stock Terminal

Tento produkt vám výrazně zjednoduší skladové hospodářství. Prostřednictvím dotykového monitoru ovládnete inteligentní skladový program. Z graficky přehledně znázorněného skladu si vyberete požadovaný produkt a ten se automaticky ze skladu odepíše.

Samozřejmostí je možnost nastavení limitů a omezení pro jednotlivé pracovníky, produkty nebo produktové skupiny.

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost

Kontaktujte nás