Modely a technická specifikace


Výdejní automaty StockMat Standard

StockMat Standard je základní verze výdejního automatu. Je to velmi elegantní a snadno ovladatelný automat, se kterým může pracovat obsluha i bez odborného zaškolení. Využití je opravdu široké – osobní ochranné pomůcky, různé nástroje, nářadí, baterie atd. Automat bez problémů zvládá provoz 24/7. Je určen pro použití v interiéru.

Základ automatu tvoří nosná ocelová konstrukce. Vnější kryty, dveře a ostatní části jsou navrženy tak, aby bezpečně obstály i v náročných pracovních podmínkách.

Identifikace uživatele proběhne pomocí čtečky čipových karet nebo zadáním individuálního hesla. Práva jednotlivých uživatelů mohou být omezena.

Komunikaci mezi automatem a obsluhou zajišťuje 10.1” dotykový displej, který se nachází na pravé straně automatu. Pravidelné a přesné záznamy o výdejích zůstanou zachovány i v případě výpadku elektrického proudu. Uživatelsky přívětivý software Stock Admin umožňuje mj. zasílání statistik a reportů sestavených dle přání zákazníka. I v případě použití více automatů v jednom provozu, software umožňuje kontrolu vydávaných položek s ohledem na individuální možnosti a potřeby jednotlivých uživatelů.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Výdejní automaty StockMat Return

Tento automat umožňuje funkci vracení zapůjčeného zboží. Na základě individuálního přání zákazníka může mít automat otvor pro vracení upraven přesně podle tvaru daného zboží, které se do něj bude vracet. Nejčastěji se používá k vracení hlavně plochých nástrojů, jako například řezací kotouče, brusné kameny, atd. Jsou to nástroje, u kterých dochází k opotřebení z důvodu používání. Počet vrácených kusů je kontrolován pomocí optického senzoru.

Vrácené položky se ukládají do kolektoru (sběrného koše), který se nachází v pravé spodní části automatu, odkud mohou být odebrány. Tento kolektor je vybaven zámkem proti jakémukoli neoprávněnému vniknutí. V případě, že se kapacita vratného kolektoru ukáže jako nedostatečná, je možné přidal další, případně větší.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Výdejní automaty StockMat Eco

StockMat Eco je konstruován s ohledem na maximální úsporu provozních nákladů.

Má vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Z tohoto důvodu jej s oblibou využívají malé a střední firmy. Automaty z modelové řady Eco se vyznačují svou jednoduchostí. Princip ovládání je stejný jako u modelové řady StockMat.

Automat je svou konstrukcí určen pro vnitřní užití. Jednoduché mechanické dveře s otvíráním na klíč chrání stroj před neoprávněným vniknutím nebo výběrem jednotlivých položek. Čtečka čipových karet, která může být kompatibilní s kartami užívanými zákazníkem, umožňuje identifikaci uživatelů. Jednotlivým uživatelům mohou být také nastavena různá omezení vč. výdejních limitů.

StockMat Eco může mít až 6 polic. Položky lze od sebe oddělit příčkami. Na přední straně jednotlivých zásobníků jsou štítky pro identifikaci (označení) položek. Vnitřní osvětlení automatu zajišťují energeticky úsporné LED diody. U základního modelu není možné mít vestavěnou UPS ochranu. Komunikace pomocí 10.1” dotykového displeje.

Základní rozměry: 1 046 x 1 830 x 926 mm (Š x V x H)

Výdejní automaty StockMat Blank-dispenser

StockMat Blank-dispenser vychází z osvědčené řady StockMat. Je navíc maximálně komplexní a kreativní.

Při zachování kompaktní velikosti automatu se podařilo vytvořit zařízení, které je schopno vydávat, půjčovat i zpětně odebírat široké spektrum řezacích nebo obráběcích nástrojů a destiček, které se používají v průmyslové výrobě. Díky této své schopnosti je skvělým pomocníkem jak malých, tak i nadnárodních společností.

Automat má 2 police se spirálami, 4 police s výdejními jednotkami na obráběcí destičky (celkem až 768 kusů destiček, každá o maximální velikosti 25 x 40 x 20 mm) a ve spodní části 4 bezpečnostní výdejní boxy (např. na měřicí přístroje).

Místo výdeje požadované položky označí LED signalizace. Nad výdejními schránkami se nacházejí otvory, do kterých lze nástroje následně vrátit. Přesné údaje o vydaných či zapůjčených nástrojích vč. evidence jejich stavu (opotřebení apod.) jsou samozřejmostí.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Výdejní automaty StockMat Safe

Výdejní automaty StockMat Safe jsou určeny pro bezpečné skladování a výdej produktů s vysokou koncentrací plynů, jako jsou hořlavé nebo výbušné spreje. V případě úniku plynu stroj vydá světelný a zvukový signál.

Základní rozměry: 1 160 x 1 800 x 1 000 mm (Š x V x H)

 

Ovládací software Stock Terminal

Tento produkt vám výrazně zjednoduší skladové hospodářství. Prostřednictvím dotykového monitoru ovládnete inteligentní skladový program. Z graficky přehledně znázorněného skladu si vyberete požadovaný produkt a ten se automaticky ze skladu odepíše.

Samozřejmostí je možnost nastavení limitů a omezení pro jednotlivé pracovníky, produkty nebo produktové skupiny.

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost Přihlásit se