Modely a technická specifikace

Konstrukce automatických vertikálních skladů Steel Tover je navržena tak, aby její variabilita dokázala uspokojit individuální požadavky zákazníků s ohledem na prostorové možnosti, druh ukládaného materiálu i způsob manipulace s ním.


Výška vertikálních skladů

Výška zařízení se volí individuálně dle prostorových možností zákazníka a s ohledem na optimální využití daného místa.

 

 

 


Šířka a hloubka polic

Police mohou být široké až 6.260 mm a hluboké až 720 mm. Tvar a konstrukce polic je uzpůsobena povaze ukládaného materiálu.

 

 

 


Maximální zatížení polic

Police mohou mít maximální užitečné zatížení až 3.000 kg, a to ve všech velikostních variantách.

 

 

 


Typ vyskladňovacího stolu

Pro ukládání tyčového materiálu se používá externí vyskladňovací stůl. Tento typ stolu je vhodný pro manipulaci s těžkým a dlouhým materiálem, neboť umožní použití manipulační techniky, zvedacích zařízení a podobných systémů. 

 

 


Konstrukce typu Double Tower

Sklady s konstrukcí Double Tower mají dva skladovací sloupce s policemi, které se nacházejí v přední a zadní části zařízení. Zakladač se pohybuje ve střední části, tj. mezi předním a zadním sloupcem s policemi. Požadovaná police je následně zakladačem přemístěna do výdejního prostoru.

 

 


Ovládací software WMS EjLog

WMS EjLog je moderní ovládací software, který se dokáže perfektně přizpůsobit potřebám zákazníka. Je stejně vhodný pro provoz malého skladu jako pro plnou integraci do podnikového ERP. Intuitivní barevná grafika a český jazyk jsou samozřejmostí.

 

 


 

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost

Kontaktujte nás