Výhody automatických vertikálních skladů Vertimag EF

Automatické vertikální sklady Vertimag EF díky své
technické vyspělosti přináší uživateli mnoho výhod:


 • Individuální konfigurace zařízení

  Volba výšky skladu, šířky, hloubky i zatížení polic, široká nabídka volitelného příslušenství. Automatický sklad Vertimag EF vám „ušijeme na míru“.

 • Police mohou být široké až 4.250 mm a hluboké až 1.030 mm.

  Ložná plocha polic není nikdy rozdělena výztuhami, které překážejí např. při ukládání rozměrného nebo dlouhého tyčového materiálu.

 • Rastr skladového místa jen 25 mm

  Vzdálenost mezi uloženými policemi (rastr) je pouhých 25 mm, a to i v případě použití polic o nosnosti 990 kg. Tyto malé rozestupy umožňují maximální využití skladovací kapacity zařízení.

 • Maximální zatížení polic až 990 kg

  Všechny typy a velikosti polic mohou disponovat užitečným zatížením až 990 kg.

 • Unikátní systém ErgoTech

  Pouze automatické vertikální sklady Vertimag EF používají unikátní dvoupolicový systém Ergo-Tech (volitelné příslušenství). Při tomto řešení nevyjíždějí police do výdejního okna ve dvou výškových úrovních, ale dokáží se střídat pouze v jedné, a to ergonomicky nejvýhodnější výšce. Odpadá tak namáhavá manipulace s materiálem uloženým na polici, která vyjela v druhé, příliš vysoko umístěné úrovni.

 • Snadná identifikace požadovaného materiálu na polici

  Velice efektivní je např. kombinace laserového ukazatele a LED diodové lišty s displejem. Laserový ukazatel nové generace obsluze automatického skladu téměř okamžitě a naprosto přesně označí požadovanou položku a současně se na diodové liště zobrazí doprovodné informace, jako jsou katalogové číslo, název, počet kusů k vyskladnění atd. Možnost případných chyb při vychystávání nebo naskladňování se tak sníží na minimum!

 • Ozubený řemen s ocelovým jádrem

  Automatické vertikální sklady Vertimag EF používají k pohybu zakladače speciální vysokovýkonné ozubené řemeny vyztužené ocelovými lanky (ocelovým jádrem). Díky tomu se i maximálně zatížené police mohou pohybovat vysokou rychlostí a s minimální hlučností. Na rozdíl od klasických řetězů mají tyto ozubené řemeny téměř nulovou průtažnost a jsou nenáročné na údržbu (odpadá časté napínání, čištění, mazání atd.)

 • Externí výdejní stůl s dokonalou ochranou

  Externí výdejní stoly umožní práci s těžkým nebo objemným materiálem za pomoci manipulační techniky, zvedacích zařízení a podobných systémů. Sada bezpečnostních barier umístěných v přední i horní části stolu pak dokonale ochrání nejen osoby obsluhující sklad Vertimag EF, ale také uložený materiál.

Pokud chcete odebírat novinky z oblasti automatizace skladování, máte možnost Přihlásit se