MODULA > Modula WMS

Unikátní software obsluhy skladových systémů Modula® WMS

Modula je skladový systém, který je obsluhován pomocí vlastního programu. Díky tomuto programu je možné, aby byly automatické sklady (regály) efektivně řízeny a kontrolovány. Software pro obsluhu automatických skladů Modula® je plně integrovatelný do firemního softwarového řešení.

Systém pro obsluhu automatických skladů je založen na relační databázi Microsoft SQL Server Express 2008. Rozhraní bylo vyvinuto v prostředí Microsoft.Net. V závislosti na dodané konfiguraci lze systém ovládat současně i více uživateli.

Aby mohl být systém přizpůsoben různým požadavkům, byl rozdělen do několika balíčků, které mohou být instalovány a aktivovány samostatně.


Základní verze je zdarma a umožňuje kompletní správu automatického skladu a počáteční integraci do firemního softwaru, která je založena na ruční výměně textového souboru.

K této základní verzi mohou být přidány další moduly, které umožňují rozšíření funkcí celého systému.

Jedna z možností rozšíření umožňuje na příklad konkrétním zaměstnancům manipulaci jen s konkrétními policemi, další umožňuje automatický import a export mezi firemním a Modula® softwarem pomocí ASCII souboru atd.