Úvod > Stock & Go

Stock & Go

Naše společnost je výhradním dovozcem výdejních automatů StockMat a páternoster skladů DispoMat od společnost Stock & Go.
Samoobslužné výdejní automaty StocMat a páternoster sklady DispoMat řeší efektivním způsobem skladování, výdej a logistiku různých produktů v průmyslu, ať již jde o spotřební materiál (brusné a řezné kotouče, pily, kleště, spreje..), osobní ochranné pomůcky (rukavice, brýle, masky, přilby…), nářadí (brusky, vrtačky…), náhradní díly, šablony, měřící přístroje, přípravky, ale i např. produkty ve zdravotnictví.Výdejní automaty StockMat
Výdejní automaty řady StockMat jsou velmi elegantní a snadno ovladatelné automaty, se kterými může pracovat obsluha i bez odborného zaškolení. Využití je opravdu široké – osobní ochranné pomůcky, různé nástroje, nářadí, baterie atd. Automat bez problémů zvládá provoz 24/7. Je určen pro použití v interiéru.

Více o StockMat
Páternoster sklady DispoMat
Automatické sklady řady DispoMat pracují na principu „páternoster“. Dokáží výrazně zefektivnit práci ve vašem skladu i ve výrobě. Ušetříte nejen plochu, čas a peníze, ale zvýší také produktivitu zaměstnanců i bezpečnost práce. Tato zařízení jsou vhodná pro skladování nejrůznějšího materiálu, jako např. spojovací materiál, elektronické součástky, nástroje, nářadí, přípravky, náhradní díly, formy, vzorky atd.

Více o DispoMat